Prodlužování řas

 

Aneta Hynková
tel: 774 070 394

  • Spolupracuji s firmou Glamour Lashes a JB Cosmetics

  • Prodlužuji a zahušťuji řasy metodou 2D, 3D Hollywoodský efekt, flat řasy, hedvábné kašmírové řasy a objemové řasy

  • Dále nabízím Lash Lifting a botoxovou výživu na řasy, úpravu a barvení obočí

  • Prodlužování řas se věnuji již 8 let

Počáteční aplikace Flat řasy (Glamour Lashes)

1700,-

Doplnění řas Flat řasy (Glamour Lashes)

850,-

Počáteční aplikace 2D (Glamour Lashes)

1990,-

Doplnění řas 2D (Glamour Lashes)

960,-

Počáteční aplikace 3D (Glamour Lashes)

2200,-

Doplnění řas 3D (Glamour Lashes)

1060,-

Počáteční aplikace přírodních norkových řas

1990,-

Doplnění přírodních norkových řas

960,-

Lash lifting a botox

1390,-

Úprava a barvení obočí

160,-

(*doba počáteční aplikace do 1,5hod., doplnění 1hod.)

O metodě prodlužování řas

Chcete mít okouzlující řasy od probuzení až do noci bez každodenního líčení? Už žádné rozmazané řasenky, jen krásné, dlouhé, husté a svůdné řasy. Ani nebudete věřit jak jednoduché a příjemné.

Prodlužování a zahušťování řas spočívá v aplikaci speciálně tvarovaných syntetických řas, či přírodních norkových řas na vlastní řasy klientky v principu řasa na řasu pomocí laboratorně vyvinutého adheziva. Jen tak lze docílit naprosto přirozeného efektu bez rizika poškození řas. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.

 

Jak prodlužování probíhá?

Během celé procedury klientka relaxuje na lůžku. Oční okolí a spodní řasy jsou po celou dobu práce chráněny kolagenovou hydratační oční maskou. Považuji za vysoce neprofesionální používání obyčejných lepicích pásek.

Klientka se dostaví na termín dokonale odlíčená, bez kontaktních čoček (pokud nosí brýle, tak s nimi) a s vědomím, že prvních 24 hodin nesmí vystavovat nadměrnému vlhku. Před ošetřením se nikdy nepodstupuje trvalá na řasy!

Aplikace kompletního setu řas trvá 1,5 – 2 hodiny. Doplnění, na které se dochází každých 3-5 týdnů, zabere okolo 1 – 1,5 hodiny. Doplnění řas je nutné z důvodu přirozené obnovy přírodních řas klientky.

Řasy je třeba nalepit na nově dorostlé řasy. Unikátní nenapodobitelný design zaručuje perfektní vzhled po celé období mezi jednotlivými doplněními.

NOVĚ! Prodlužování a zahuštění řas metodou 3D-5D - Holywoodské řasy

Tato metoda spočívá v aplikaci tří až pěti ultratenkých řas na jednu řasu přírodní, což umožňuje neuvěřitelné množství řas na každé oko (kolem 300-800 řas)

-> Výsledkem je maximální objem s akcentem na naprosto dokonalou krásu a přirozenost

!NOVINKA! LASH LIFTING + LASH BOTOX BOMB

 

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING a LASH BOTOX BOMB spočívá v napnutí a zatočení řas. Výsledným efektem jsou zatočené řasy včetně totální výživy. Vhodné pro klientky, které mají rovné řasy směřující dolů, pro ty, které nechtějí prodloužené řasy a také pro klientky, které prodloužené řasy nosily a po sundání jsou jejich řasy rovné.